kontakt  
 

Kauplus

JALGRATTAD:

Bivarixi rattapood on spetsiaalrattakauplus mis tegeleb jalgrataste ja nende tarvikute müügiga ning kus püütakse lahendada ka kõige nõudlikuma rattahuvilise vajadused. Meil on väga palju erinevaid jalgrattaid ja lisavarustust nendele. Meie müügivalikusse kuuluvastest kaubamärkidest on HELKAMA ainus, mida ise maale toome.

FUJI, KICKBIKE, HELKAMA, TREK, MERIDA, AUTHOR, BIANCHI, GT, PANTHER.

Rattaid võib üldjoontes jagada järgmistesse rühmadesse:

Eriotstarbelised rattad on valmistatud spetsiaalselt puuetega inimestele või siis muuks kindlaks otstarbeks - kaubaveoks jne.
 

Maastikurattad on laiemate rehvidega (väliskummidega 26x1,95) tavaliselt 21-27 käiguline sportratas, millel on käsipidurid. Sobivaim sõiduvahend treeningu otstarbel või kui pole korralikke rattateid.
 

Tänavarattad koos varustusega on mõeldud transpordivahendiks. Tavaliselt on standardvarustuses palju lisavarustust nn. täispikad porialuad, pakiraam, seisutugi, täispikk ketikaitse ja valgustid. Rehvimõõt levinumalt 40x622.
 

Tänavarattad ilma varustuseta hüüdnimeks on Hübriidrattad. Oma välimuselt ja sõiduomadustelt on need rattad sarnased matkaratastele. Erinevus on kergem kaal ja vähem lisavarustust. Tavaliselt puuduvad täispikad porilaudad, pakiraam ja valgustid. Sobib ideaalselt liikumisvahendiks pea kõikjal. Jääb hätta vaid lahtises liivas. Rehvimõõt levinumalt 40x622 (38x622).
 

Tänavarattad Fitness on sarnased maanteeratastele. Peamine erinevus on püstisem sõiduasend, mis tuleneb sirgest juhtrauast nagu maastikuratastel. Rehvid on 700x28C. Väga kiire ratas, soovitav on kasutada heal asfaldil sõiduks.
 

Maanteerattad on rattad sõiduks asfaldil ja rattarallidel. Kitsad rehvid (700x23), sarviline juhtraud on peamised välised omadused sellest rattatüübist. See tüüp sobib treeningvahendiks asfaldil.
 

Noorterattad on samad rattad kui täiskasvanutele pakutavad maastikurattad. Noorterattad on väiksemate (24") ratastega. Väiksemad rattad tähendavad väiksemat läbimõõtu.
 
Lasterattad valikus on mudelid Lion, Cobra, Jump ja Turbo. Lion on sobilik lapse esimeseks rattaks, Cobra järgmiseks ja siis Jump või Turbo. Lion on rataste suurusega 12", Cobra 16", Jump ja Turbo on 20". Kõik mudelid peale Turbo on 1käigulised ja jalgpiduriga. Turbo on käsipiduritega 5käiguline efektne sportratas.
 

LISAVARUSTUS:

Sõidukingad - GAERNE, LOUIS GARNEAU
Spordiriided - CRAFT, BIEMME
Kiivrid ja prillid - BELL, GIRO, KASK, SH+, DAKAR, SWISS EYE
Varuosad - SHIMANO, KMC, LOOK, SRAM, MICHELIN, AUTHOR, SCHWALBE, AVID
Toidulisandid - PROTECH
Treeningvahendid - TACX
Suusahooldus - TOKO 
Viimane uudis:
28.05 avatud

Reedel, 28.mail oleme avatud 9-14BIVARIX OÜ
Pikk 54
93812 Kuressaare
Tel 45 57 118
Faks
bivarix@bivarix.ee

AVATUD:
E-R 9-17 L P suletud